Gminny Festiwal Teatrów Dzieciecych

Już po raz XVI Szkoła Podstawowa im. Leopolda Staffa we Włynkówku jest organizatorem Gminnego Festiwalu Teatrów Dziecięcych. Ta cykliczna impreza, która obędzie się 8 kwietnia, co roku gromadzi wokół siebie dzieci z naszych okolic – terenu Gminy Słupsk. To na tym Festiwalu młodzi aktorzy mają niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swoich dążeń i osiągnięć twórczych, a dzięki aktywnemu uczestnictwu przygotowują się do dojrzałego i świadomego odbioru sztuki. Festiwal popularyzuje różnorodne formy teatralne. Impreza ta, jak żadna inna, przyczynia się do integracji ponad pokoleniami i środowiskami.

W tym roku w Festiwalu wezmą udział młodzi aktorzy z 3 szkół z terenu Gminy Słupsk: Jezierzyc, Głobina i Włynkówka.

Wszystkich, którzy chcieliby podziwiać grę Młodych Artystów, serdecznie zapraszamy – piątek, 8 kwietnia, godzina 9.30, sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej we Włynkówku.