Bezpłatne kursy językowe dla 150 mieszkańców Gminy Słupsk

W związku z dużym zainteresowaniem w roku ubiegłym przedłużona została akcja bezpłatnych kursów online. Ważność kont osób posiadających login i hasło została przedłużona do 1.09.2017 roku. Jednocześnie otrzymaliśmy dodatkowe 150 kont do rozdysponowania. W tym roku można skorzystać z kursów: języka angielskiego dla dzieci, języków: angielskiego, niemieckiego, włoskiego i francuskiego.

Osoby chętne do skorzystania z w/w kursów prosimy o kontakt z Centrum Kultury i Biblioteką Publiczną w celu otrzymania kodu dostępu. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres biuro@gok.slupsk.pl. W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko, adres mailowy oraz miejscowość zamieszkania. W wiadomości zwrotnej wyślemy kod dostępu oraz instrukcję logowania.

Więcej informacji pod nr telefonu 59-847-10-91