Wystawa fotografii marynistycznej w Głobinie

W minioną niedzielę w galerii „Na Poddaszu” mieszczącej się w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Słupsk w Głobinie odbyła się wystawa prac fotograficznych Sławomira Szumowskiego „Kolory Morza”. Licznie przybyli zwiedzający mogli zapoznać się z kilkudziesięcioma pracami tego artysty, który zmierzył się z niełatwą sztuką ukazania piękna krajobrazu wody, nieba i piasku. Wśród zwiedzających nie zabrakło fotografów ze Stowarzyszenia Marynistów Polskich, do którego należy również pan Sławomir. Wernisaż był okazją do  fachowych dyskusji i polemik kolegów ”po fachu” co nadało całości wydarzenia niepowtarzalny klimat.

Wystawa stanowiła jeden z elementów projektu „A MOŻE MORZE” współfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Słupsku

zdjęcia z wystawy