Grand Prix Chóru „Pasjonata” z Siemianic

Sukces chórzystów z Siemianic

Ogromny sukces chóru „Pasjonata” działającego przy Centrum Kultury i  Bibliotece Publicznej Gminy Słupsk podczas IV Przeglądu Kolęd i  Pastorałek „O niebiańskiego Anioła” , który w minioną niedzielę 21  stycznia odbył się już po raz czwarty w Żydowie.
„Pasjonata” wyśpiewała Grand Prix oraz I miejsce – statuetkę  Niebiańskiego Anioła.

„Pasjonata” istnieje od października 2010 r. Systematycznie rozszerza  swój repertuar. Wykonuje utwory religijne, patriotyczne, kolędy i utwory  rozrywkowe, uczestniczył m.in. w oprawie uroczystej Mszy Świętej z  okazji beatyfikacji Ojca św. Jana Pawła II na Placu Zwycięstwa w  Słupsku. Uświetnia uroczystości w regionie, często koncertując na rzecz  środowiska lokalnego. Zespół pracuje pod dyrekcją Lilianny Zdolińskiej.