Spotkanie autorskie z Marcinem Barnowskim

27 lutego w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Słupsk w Głobinie odbyło się pierwsze z cyklu 10 spotkań z Marcinem Barnowskim – autorem Kroniki Gminy Słupsk. Licznie przybyli mieszkańcy mieli okazje usłyszenia o kulisach powstawania Kroniki, o trudnościach na jakie napotykał autor w pracy terenowej, a także o niespodziankach i ciekawostkach. Autor zaprezentował w trakcie spotkania  na podstawie Kroniki miejscowość Głobino oraz okoliczne Kusowo, Warblewo, Warblewko, i Stanięcino. Kolejne spotkanie już w najbliższy wtorek (6 marca) w Jezierzycach Osiedlu (świetlica) – początek 17.00. W trakcie spotkań istnieje możliwość zakupienia Kroniki (50 zł) lub płyty z Kroniką w formacie pdf ( 5 zł) oraz otrzymania autografu. Serdecznie zapraszamy.