Konkurs na logo rozstrzygnięty!!!

Rozstrzygnięcie konkursu na logo

Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Słupsk w Głobinie

Z przyjemnością informujemy, że Gminny Ośrodek Kultury Gminy Słupsk w Głobinie ma już swój logotyp. Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem, nadesłano aż 74 projekty z wielu zakątków Polski. Znalazło się tam wiele ciekawych propozycji na logo GOK-u. Komisja oceniająca stanęła przed bardzo trudnym wyzwaniem. Po zapoznaniu się z wszystkimi pracami jury w składzie:

1. Adam Sędziński- Sekretarz Gminy Słupsk
  2. Janina Sawicka- Artysta plastyk
  3. Halina Święch- Instruktor k.o. GOK Gminy Słupsk

zdecydowało, że zwycięskie logo należy do Pana Bartosza Pawłowskiego z Poznania. Praca ta uzyskała najwyższą ocenę, ponieważ w opinii Komisji Konkursowej była oryginalna i niepowtarzalna, a jednocześnie spełniała wszystkie wymogi zawarte w regulaminie konkursu.

Poniżej prezentujemy zwycięskie logo.

3 myśli nt. „Konkurs na logo rozstrzygnięty!!!

1. Gratuluję zwycięzcy! Moje odpadło. Szkoda tylko, że 1) faktycznie jak ktoś wyżej zauważył – nie spełnia wszystkich wymogów 2) jakby wyciąć podpis to mogłoby być LOGIEM JAKIEGOKOLWIEK GOK W POLSCE – żadnego związku z tym konkretnym GOK (Słupsk). Cóż…