Wakacyjne Warsztaty Artystyczne

W programie:

• Zajęcia malowania w wielkim formacie
    Limit 10 osób w grupie / 2 grupy.
    Szerokie pędzle i wałki malarskie, kubły z farbami i wielkie pole do ekspresyjnego popisu. Zajęcia będą polegały na umiejętności dobierania barwy na bazie trzech kolorów podstawowych, poznaniu pracy szerokimi pędzlami i wałkami. Uczestnik powinien przynieść ze sobą ubranie i buty ochronne stosowne do zajęć.
  • Filcowanie na mokro
    Filcowanie na mokro to jedna z metod pracy z wełną, najstarsza znana człowiekowi metoda uzyskiwania tkaniny. Podczas zajęć szczegółowo poznacie proces filcowania pod wpływem wody, mydła, ciepła rąk.
  •  Gra planszowa
    Uczestnicy będą tworzyć własną grę planszową. Taką z pionkami i kośćmi do gry. To od wyobraźni twórców będzie zależeć ostateczny kształt i zasady gry. Materiały będą zapewnione, a końcowy efekt zabieracie do domu.
  •  Domowy teatrzyk
    Za pomocą pędzla, nożyczek i kartonu stworzymy domowy teatrzyk. Wystarczy tylko para zręcznych dłoni i odrobina cierpliwości, aby wyczarować swoją własną scenkę. Dodajmy jeszcze, że każdy teatrzyk przechodzi na własność autora. Jeżeli więc marzy Wam się kariera aktorska, przyjdź do nas i wyczaruj swój osobisty teatrzyk, w którym będziesz grać same główne role

Koszt udziału w całym cyklu wynosi 20 zł.
    Uwaga ilość miejsc ograniczona‼
    Zajęcia prowadzone są w Lądowisku Kultury w Redzikowie. Zapisy przyjmujemy pod adresem ladowisko@gok.slupsk.pl
    Więcej informacji pod nr tel. 511 428 537