Casting w Redzikowie

dsc_0056

W niedzielne popołudnie 19 dziewcząt – 10 nastolatek i 9 pań pełnoletnich rywalizowało w Parku Wodnym w Redzikowie w castingu do Wyborów Miss Polski Ziemi Pomorskiej oraz Miss Polski Ziemi Pomorskiej Nastolatek. Kandydatki zaprezentowały się przed licznie zgromadzona publicznością w sukienkach koktajlowych oraz strojach kapielowych. W jury castingu zasiedli przedstawiciele mediów oraz organizatorów czyli Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Słupsk w Głobinie i Agencji Imprez Artystycznych „Impresario” z Gdańska. Po długotrwałych obradach zadecydowano o dopuszczeniu do kolejnego etapu wszystkich kandydatek pełnoletnich oraz 7 dziewcząt spośród nastolatek. Gala finałowa konkursu odbedzie się 18 maja 2013 roku w Hali Sportowo – Widowiskowej w Jezierzycach.
Organizatorzy pragną serdecznie podziekować pracownikom Parku Wodnego w Redzikowie za pomoc przy przeprowadzeniu castingu.

Wiecej zdjęć w galerii