„Jak zwierzęta na Mikołaja czekały”- Jezierzyce 02.02.2013r.

„Jak zwierzęta na Mikołaja czekały”

Po raz kolejny Stowarzyszenie Dobre Serca, Gminny Ośrodek Kultury oraz GOPS, a przede wszystkim radni Gminy Słupsk, Dyrektorzy i Prezesi Spółek Gminnych i Szkół praz pracownicy urzędu wystawili bajkę podczas balu integracyjnego, który odbył się 2 lutego w hali sportowo-widowiskowej w Jezierzycach.

Przedstawienie w oparciu o własny scenariusz wyreżyserowała Hajka Święch.

„Ponieważ rok temu miałam przyjemność realizować bajkę z tą wspaniałą grupą, poznałam dobre umiejętności i osobowości aktorów, dlatego pisząc scenariusz do tegorocznej bajki miałam ułatwione zadanie. Postacie z bajki to zwierzęta, w które wcielili się aktorzy. Jestem pełna uznania dla artystów- amatorów, którzy włożyli ogrom pracy i serca w tworzeniu spektaklu. Dziękujemy całej grupie za świetną atmosferę na próbach i wybitne kreacje aktorskie”.- komentowała po przedstawieniu Hajka Święch.

Próby, które trwały od kilku tygodni przyniosły rezultat wspaniałej gry aktorskiej. Tegoroczną bajkę obejrzało ponad 300 małych widzów. Publiczność nagradzała wszystkich aktorów gromkimi brawami. Ogromną atrakcją były postacie zwierząt, które po przedstawieniu chętnie pozowały do zdjęć z maluchami.

Więcej zdjęć w zakładce GALERIE

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • Drukuj

Dodaj komentarz