Sukces zespołu „Świerszcze”

I MIEJSCE W KONKURSIE

PIOSENKI TURYSTYCZNEJ „TRAMP ”

27 kwietnia 2013 r. w Słupskim Ośrodku Kultury odbył się X Festiwal Piosenki Turystycznej „TRAMP”. Konkurencje odbywały się w dwóch kategoriach: soliści i zespoły-klasy I-III oraz soliści i zespoły-klasy IV-VI. Festiwal organizowała Szkoła Podstawowa Nr 8. W kategorii zespołów naszą szkołę reprezentował zespół „Świerszcze” działający w świetlicy wiejskiej w Jezierzycach ,w składzie: Marcelina Frankiewicz, Dominika Augustyniak, Julia Groblewska, Agata Michalska, Martyna Chabowska, Martyna Stroik. Uczennice zostały przygotowane przez panią Beatę Frąckowską. Zespół zajął I miejsce i otrzymał atrakcyjne nagrody, których fundatorem była Szkoła Muzyczna Yamaha, Park Wodny w Redzikowie, Filharmonia w Słupsku, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 8.