„Z Rybą za Pan Brat”

7 czerwca gmina Słupsk organizuje przed Parkiem Wodnym w Redzikowie imprezę pod nazwą „Z Rybą za Pan Brat”, będącą zarazem Dniem Mieszkańca Gminy Słupsk. Nadrzędnym celem, jaki chcemy osiągnąć to zachowanie rodzinnego charakteru imprezy. Zapraszamy zatem całe rodziny. Zapewniamy, że każdy z naszych gości znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie.

Już o poranku przeprowadzony będzie turniej wędkarski. Stoiska gastronomiczne będą do dyspozycji gości od godziny 13:00. Oficjalne otwarcie imprezy zaplanowane jest na godzinę 14:00. W programie przewidzianych jest mnóstwo atrakcji. Każde dziecko będzie mogło skorzystać z darmowej „Strefy Malucha”, w której ofercie będą zjeżdżalnie, zamki, trampolina, gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Na scenie przeprowadzony będzie rodzinny turniej, w którym udział będą mogli wziąć rodzice z dziećmi. Ponadto zaplanowane są występy zespołów, konkurs kulinarny „Z Rybą na Ty”, będzie też wydanych 1000 porcji zupy rybnej. Każdy, kto przybędzie na plac przed Parkiem Wodnym w Redzikowie 7 czerwca, będzie miał okazję wziąć udział w licznych konkursach, w których do zdobycia będzie mnóstwo upominków. W trakcie festynu odbędzie się losowanie nagrody w konkursie z broszury budżetowej, która była wysłana do wszystkich mieszkańców gminy Słupsk. Imprezę zakończą 2 występy: koncert zespołu THE POSTMAN, którzy reklamują się jako „Beatlesi z Polkowic” oraz zabawa taneczna, do której grać będzie zespół One Moment. Zapraszamy 7 czerwca na plac przed Parkiem Wodnym w Redzikowie. Pragniemy, by ten dzień stał się wspólnym świętem całej społeczności zarówno  gminnej jak i osób z terenu Słowińskiej Grupy Rybackiej i nabrał rodzinnego charakteru.

Realizacja projektu jest współfinansowana przez Unię Europejska ze środków finansowych  Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo.

Regulamin konkurs wędkarski

Regulamin Konkurs Kulinarny