Spotkanie dla mieszkańców gminy w sprawie Lokalnej Strategii Rozwoju

plakat

W związku z pracami Słowińskiej Grupy Rybackiej nad Lokalną Strategią Rozwoju, która będzie podstawą do otrzymania środków w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014-2020 oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkania konsultacyjne dla mieszkańców, przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz samorządowców działających na obszarze objętym LSR, podczas których przedyskutujemy główne problemy i wyzwania dla obszaru, a także propozycje celów  nowej Strategii.

Spotkania odbędzie się 18 sierpnia 2015r. w godz. 10:00-13:00 w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Słupsk, Głobino 47, 76-200 Słupsk,

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikami Słowińskiej Grupy Rybackiej pod nr tel.:
516 559 181 lub na adresy e-mail: e.laskowska@sgr.org.pl, m.maczynski@sgr.org.pl.