Casting w Redzikowie

DSC_1117

W dniu 22 stycznia 2016 roku po raz kolejny do Parku Wodnego w Redzikowie zawitały najpiękniejsze dziewczęta z rejonu Ziemi Słupskiej aby wziąć udział w castingu do wyborów Miss Polski Ziemi Pomorskiej , oraz Miss Polski Ziemi Pomorskiej Nastolatek. Dodatkowo po raz pierwszy przeprowadzony został także casting do wyborów Mister Poland Pomorza. Organizatorami byli Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk, Park Wodny w Redzikowie oraz Henryk Czoska – Agencja Imprez Artystycznych „Impresario” z Gdańska – regionalny organizator wyborów Miss Polski – przewodniczący Komisji. Do rywalizacji o awans do półfinałów stanęło 9 dziewcząt oraz dwóch panów. Dziewczęta zaprezentowały się w sukienkach koktajlowych, oraz dwuczęściowych kostiumach kąpielowych, panowie zaś w bokserkach. Oceniani byli między innymi przez Magdalenę Badulską – Wicemiss Ziemi Pomorskiej Nastolatek 2013, Miss Ziemi Lęborskiej Nastolatek 2013. Komisja ostatecznie podjęła decyzję o zakwalifikowaniu do dalszego etapu wszystkich uczestników castingu. Panie będą miały możliwość wzięcia udziału w wyborach półfinałowych, a najpiękniejsze z nich zaprezentują się na gali finałowej w maju.

reportaż: