Dnia 23.11.2013r. w Ośrodku Kultury Oko na warszawskiej Ochocie odbyły się mistrzostwa uczniów szkółek tańca breakdance. Były to jedne z największych zawodów w Polsce, czego potwierdzeniem jest udział 130 uczestników. Zawody podzielone były na trzy kategorie:

3 vs 3 do lat 11
3 vs 3 powyżej lat 11
Teacher&Student

Grupa Haribo Crew wystartowała w następujących składach: Aleks Jursza, Radek Faryna i Szymon Rygas reprezentowali Gminę Słupsk, Julia Kalata, Wiktoria Jursza oraz Aleksandra Malińska również reprezentowały Gminę Słupsk, zaś Mateusz Miotk, Jeremi Lewandowski i Olgierd wystartowali jako ekipa „Haribo Gentelman” reprezentującą Scenę Muzyczną Gdańskiego Archipelagu Kultury w Gdańsku. Co więcej zwyciężyli oni w kategorii 3 vs 3 powyżej 11 lat zdobywając uznanie profesjonalnego jury w którego składzie zasiadł wieloletni i szanowany tancerz Bboy Bartaz.  Uczniowie trenujący w Scenie Muzycznej w Gdańsku zostali wyróżnieni na tle pozostałych uczestników za niebywałe umiejętności i mądrość podczas tworzenia wyjść tanecznych. Wygrana w Warszawie potwierdza, że zmierzają oni w dobrym kierunku, ponieważ scenę warszawską uznaje się za jedną z najlepszych w Polsce. Grupa ta trenuje niespełna od roku pod okiem Pawła Kamińskiego a za główny cel stawia sobie rozwój na wyjazdach tanecznych.

W kategorii Teacher&Student- trener Haribo Crew Paweł Kamiński wystartował ze swoim podopiecznym Szymonem Tomaszewskim „ Bboy Gerber” zdobywając III miejsce na podium po zaciętej walce z reprezentantami Łodzi.

Wydarzenie to wzbogaciło młodych tancerzy w nowe doświadczenia i zmotywowało do dalszej pracy na treningach.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • Drukuj

Dodaj komentarz