Sukcesy tancerzy breakdance reprezentujących Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczna Gminy Słupsk

24.02.18 W Radomiu odbyły się Radomskie Dwójki. Była to już 13 edycja tych prestiżowych zawodów. Udział w tym roku brało ponad 150 osób z całej Polski. Swoją obecność potwierdziły najlepsze szkółki breakdance z Małopolski i Śląska. Takiej okazji do rywalizacji Haribo Crew nie mogło przepuścić. Trener Paweł Kamiński wybrał 4 osoby, aby reprezentowały Pomorze i Gminę Słupsk. W kategorii do 12 lat wystartowały Maja Zasada ( Dębnica Kaszubska) i Włada Małysz ( reprezentantka Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Słupsk), a w kategorii do lat 15 Julia Malek ( reprezentantka Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Słupsk) i Wiki Jursza (Słupsk).

Bitwy odbywały się systemem 2vs2, udział brali głównie chłopcy. Bez wątpienia żadna z ekip biorących udział nie była tak przygotowana jak zawodniczki Haribo Crew. I to własnie waleczna postawa i systematyczność w treningu pozwoliły wygrać obu dwójkom całe zawody i przywieść dwa pierwsze miejsca do domu. Kolejne cele to mistrzostwa Europy w Pradze 10 marca oraz największa impreza w Polsce, Red Bull Bc One Poland w Krakowie na początku kwietnia.