Premiera Płyty Zespołu Świerszcze


W piątek 19 października o godz. 18 odbędzie się premiera płyty CD Młodzieżowego Zespołu Świerszcze. Serdecznie zapraszamy do Lądowiska Kultury w Redzikowie na koncert i promocję płyty. 

Na płycie znalazło się 13 utworów, które wykonał zespół w składzie: Anna Wartacz, Natalia Kisielewska, Dominika Knapik, Dominika Augustyniak, Julia Groblewska, Marcelina Frankiewicz, Kinga Goyke, Małgorzata Ulrych, Julia Wartacz, Ewa Kurzydło, Laura Kulas. Instruktor: Beata Frąckowska.

Zespół wokalny Świerszcze działa przy Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Słupsk. Bazuje on na uczennicach Szkoły Podstawowej w Jezierzycach.

Zespół od wielu lat jest nieodzownym elementem i atrakcją większości koncertów, festynów, akcji charytatywnych i innych imprez odbywających się na terenie gminy, powiatu i miasta. A to za sprawą bogatego i różnorodnego repertuaru oraz dużych umiejętności warsztatowych, które przekładają się na interesujące popisy estradowe. Obdarzone potencjałem wokalnym dziewczęta szlifują swoje umiejętności na zajęciach, na których szczególny nacisk kładziony jest na emisję głosu, dykcję, interpretację piosenek oraz pracę nad wyrazem scenicznym. Każda z piosenek jest odpowiednio dobierana do wieku i charyzmy dziewcząt.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • Drukuj