Świetlica w Bydlinie

PÓŁKOLONIE LETNIE.

Prosimy o kliknięcie słowa GALERIA  aby zapoznać się ze zdjęciami.

CHOINKA , CHOINKA.

IMG_2759

Długie lata sama, w ciemnym lesie stała,
Dzisiaj do nas przyszła, choineczka mała.
Kiedyś miała tylko zielone odzienie,
Dzisiaj na niej wiszą, ozdobne pierścienie.

 

 Prosimy o kliknięcie słowa GALERIA aby zapoznać się ze zdjęciami.

HALLOWEEN.

Dnia 31 października 2014 roku wyruszyliśmy z dziećmi na halloweenowe straszenie w Bydlinie. „Cukierek albo psikus!!!”. Poprzebierani za strachy, straszyliśmy i zbieraliśmy cukierki i słodkości. Pomimo strasznych strojów emanowaliśmy pozytywną energią i wesołą atmosferą, toteż nikt nam nie odmówił słodkości i odbyło się bez psikusów. Spotkaliśmy się z bardzo życzliwym przyjęciem ze strony mieszkańców Bydlina, za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni. Halloween to dla nas super zabawa :).

HALLOWEENimg_2055HALLOWEENHALLOWEENimg_2045HALLOWEENHALLOWEENHALLOWEENHALLOWEENHALLOWEENHALLOWEENHALLOWEEN

PÓŁKOLONIE LETNIE 2014.

Pierwszy dzień rozpoczęcie półkolonii i przedstawienie planu
 • spotkanie z policjantem i pielęgniarką
 • gry i zabawy na boisku
 • wycieczka rowerowa „ szlakiem zwiniętych torów” nad morze do Wytowna
 • nocka na świetlicy
 • gry i zabawy
 • ognisko
 • dyskoteka
 • wycieczka piesza do „ Doliny Charlotty” z wejściem do wioski mongolskiej
 • wycieczka do Ustki na plaże z wyjściem na lody i gokardy
 • wycieczka na strzelnice do Słupska
 • ognisko
 • gry i zabawy
 • podchody
 • wycieczka do Rowów na plaże z wejściem do kina 4D

Prosimy o kliknięcie  słowa GALERIA aby zapoznać się ze zdjęciami.

DZIEŃ DZIECKA 2014.

img_1129Tegoroczny Dzień Dziecka rozpoczęliśmy od pieszej wycieczki do ZOO mieszczącego się w Dolinie Charlloty ,ZOO okazało się wyjątkowo atrakcyjnym miejscem do zwiedzania, ogromną frajdę sprawiło dzieciom poznawanie zwierząt, które widziały pierwszy raz w życiu,ogród zoologiczny zamieszkuje wiele gatunków świata fauny – zarówno tych dobrze znanych z polskich lasów, jak i sprowadzonych z zamorskich krajów,m,in:kapibary, antylopy, liczi, daniele, a także żubry. Zaciekawione dzieci  po wyjściu z ZOO miały okazję przyjrzeć się zjeżdżającym motocyklistom na Zlot Motocyklowy Charlotta Moto Fest, który odbywał się na terenie Charlotty,masa różnorakich motorów z całego kraju,pokazy crossowe urozmaiciły dodatkową naszą wycieczkę. Po powrocie przygotowaliśmy sobie kiełbaski z grilla i gorącą herbatkę przy tym dzieląc się pozytywnymi wrażeniami z upływającego dnia. Ten dzień był wyjątkowy i na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Prosimy o kliknięcie  słowa GALERIA aby zapoznać się ze zdjęciami.

SPRZĄTANIE ŚWIATA.

…I DUŻY I MAŁY, panie z KGW, nasz sołtys pan Janek–świecąc przykładem i ładem wraz z dziećmi i chętnymi posprzątali okoliczny teren ,gdyż chcą by ich miejscowość była czysta …..fajni ludzie, silny samorząd lokalny, wesołe dzieci i czysty teren—TERAZ ZAPRASZAMY DO NAS!!!

SPRZATANIE ŚWIATA 2014SPRZATANIE ŚWIATA 2014SPRZATANIE ŚWIATA 2014SPRZATANIE ŚWIATA 2014

DZIEŃ KOBIET 2014.

Początkiem spotkania było przywitanie wszystkich Pań przez Sołtysa składając im życzenia oraz częstując słodkim podarunkiem. Uroczystość została urozmaicona wspólną zabawą przy muzyce m.in. karaoke (hity o kobietach) ,tańcami-przebierańcami oraz konkursami na czas,które wzbudziły wiele śmiechu i ogromne brawa.Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. Wieczór ,który należał jedynie do Pań upłynął w niesamowitej atmosferze przepełnionej uśmiechem i dobrą zabawą.

dzień kobiet 2014dzień kobiet 2014dzień kobiet 2014dzień kobiet 2014dzień kobiet 2014dzień kobiet 2014dzień kobiet 2014dzień kobiet 2014dzień kobiet 2014dzień kobiet 2014dzień kobiet 2014dzień kobiet 2014

 

DZIEŃ SENIORA 2013 r.

Dzień Seniora odbył się pod hasłem „Pamiętaj Seniorze-Śmiech to Zdrowie”. Specjalnie dla Seniorów zostały przygotowane przepyszne potrawy oraz słodkości ,dzieci uatrakcyjniły pobyt gości w świetlicy zabawnym teatrzykiem ,receptą na pogodne i wesołe życie oraz tańcem w hawajskim klimacie , dodatkowo Seniorzy zostali rozgrzani zabawą w tańcu oraz konkursami,przez co było masę śmiechu.Wieczór upłynął w przemiłej atmosferze.

„Choć mamy swe wzloty i upadki, niech nam żyją wszystkie babcie, dziadki i gdy przyszła na toasty pora, wiwat Klub i wiwat Dzień Seniora. Niech nam kto mówi co chce.Z seniorami nie jest źle.”

Dzień Seniora 2013.Dzień Seniora 2013.Dzień Seniora 2013.Dzień Seniora 2013.Dzień Seniora 2013.Dzień Seniora 2013.Dzień Seniora 2013.Dzień Seniora 2013.

 

Orientalna magia koralików

W dniu 4 czerwca w świetlicy odbyły się szkolenia z p. Grażyną Kędryną , która uczyła chętnych jak można wykonać efektowną biżuterię , tworząc ją ze szklanych, plastikowych albo drewnianych koralików, minerałów oraz elementów metalowych, miedzianych czy posrebrzanych. Oryginalną biżuterię można wykonać samodzielnie. Po prostu wystarczy nawlec koraliki i pleść “ raz w lewo , raz w prawo”. W interesujących kombinacjach kolorów i z różnych materiałów powstaną zupełnie wyjątkowe, koralikowe łańcuszki, bransoletki, kolczyki i inne.

BYDLINOBYDLINOBYDLINOBYDLINO

„Dnia Kobiet”.
Impreza była bardzo udana,dzieci wystapiły w skeczu ” tu kupisz męża”, który bardzo rozbawił Panie,były specjalne wiadomości TELEEXPRESSU.Dzieci recytowały wiersze oraz życzenia,następnie dziewczynki zaprezentowały się w pokazie mody ,który również spodobał sie publicznośći,Kacperek jedyny obecny z męskiego grona wręczył wszystkim Paniom słodki upominek a na końcu Panie bawiły sie wprzgotowanych przez dzieci konkurskach tj: kalambury,zgadnij na czym siedzisz;)
Zabawa była udana.
dzień kobietdzień kobietdzień kobietdzień kobietdzień kobietdzień kobietdzień kobietdzień kobietdzień kobiet
Idzie Mikołaj Święty i ma dla nas prezenty…

sam_2620sam_2619sam_2614sam_2609

Dzień Seniora.

dzień senioradzień kobietdzień kobietdzień kobietdzień senioradzień senioradzień senioradzień seniora

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Blogger.com
 • Drukuj